P.V de Zwaluw  

Oudewater

                                                                              

Start

Vluchten 2022 Uitslagen

Ringen Ladies 2022 

Ringenlijst 2022 

Belgen Competitie 2022.

Vlieg Programma 2022 

Programma nationaal 2022

Activiteiten                       

Leden

Contactadres

De Postduiven vereniging                           

Vluchtbegeleidingduiven.nl

PV. De zwaluw 100 jaar.boekje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

       
Vr. 08-04 Za. 09-04 Roosendaal Africhting T14 T 14  
Vr. 15-04 Za. 16-04 Duffel Africhting T15 T 15  
Vr. 22-04 Za. 23-04 Lennik Vitesse  V16 V 16  
Vr. 29-04 Za. 30-04 Quievrain Vitesse  V17 V 17  
Vr 06-05 Za. 07-05 Niergnies Vitesse V18 V 18  
Do 12-05 Za. 14-05 Pt Maxcence Midfond M19 M 19  
Do 19-05 Za 21-05 Pontoise Midfond M20 M 20  
Do. 26-05 Za. 28-05 Vierzon Dagfond E 21 E 21  
Vr 27-05 Za. 28-05 Niergnies Vitesse  V 21 V 21  
Do 02-06 Za. 04-06 Pontoise Midfond M 22 M 22  
Do. 09-06 Za. 11-06 Issoudun dagfond E 23 E 23  
Vr 10-06 Za. 11-06 Niergnies Vitesse V 23 V 23  
Vr 16-06 Za. 17-06 Niergnies Generaal M 24 M 24  
Vr 24-06 Za. 25-06 Niergnies Vitesse V 25 V 25  
Do. 23-06 Zo. 26-06 Le Mans Dagfond E 25 E 25  
Vr 30-07 Zo. 01-07 Pontoise Midfond M 26 M 24  
Do 07-07 Zo. 09-07 Chateauroux Dagfond E 27 E 27  
Do 14-07 Za. 16-07 Niergnies Vitesse V 27 V 27  
Do 08-07 Zo. 11-07 Fontenay Midfond M 28 M 28  
Vr. 15-07 Za. 16-07 Duffel Jongen J 28 J 28  
Vr 22-07 Za. 23-07 Lennik Jongen J 29 J 29  
Vr 22-07 Za. 23-07 Lennik Vitesse 2 V 29 V 29  
Do 21-07 Zo 24-07 Issoudun Dagfond E 29 E 29  
Do 28-07 Za 30-07 Pontoise Midfond M 30 M 30  
Vr 29-07 Za 30-07 Quievrain Jongen J 30 J 30  
Vr 05-08 Za 06-08 Niergnies Jongen J 31 J 31  
Vr. 05-08 Za. 06-08 Niergnies Vitesse 2 V 31 V 31  
Do. 04-08 Za. 06-08 Chateauroux Dagfond E 31 E 31  
Vr. 20-08 Za. 21-08 Duffel Navlucht N 33    
Do 26-08 Za 28-08 Nanteuil Jong J 34    
Vr 27-08 Za 28-08 Lennik Navlucht N 34    
Do 02-09 Za 04-09 Pt Maxcence Jong J 35    
Vr 03-09 Za 04-09 Quievrain Navlucht N 35    
Do 09-09 Za 11-09 Fontenay Jong J 36    
Vr 10-09 Za 11-09 Niergnies Navlucht N 36    
Do 16-09 Za 18-09 Fontenay Jong T 37    
Vr 17-09 Za 18-09 Niergnies Navlucht N 37    
   
   
   
   
   
   
   
Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Prijs Prijs
   
Di. 13-06 Vr. 17-06

Li Bourne

Overnacht A24 A 24  
Di. 28-06 Vr. 01-07 Bordeaux Overnacht  A26 A 26  
Di. 05-07 Vr 08-07 Cahors Overnacht A27 A 27  
Di. 19-07 Vr. 23-07 Tarbes Overnacht A29 A 29  
Di. 27-07 Vr. 30-07 Bergerac Overnacht A30 A 30  
   
   
   
Di. 13-06 Vr. 17-06 Li Bourne        Overnacht A24 A 24  
Di. 28-06 Vr. 01-07 Bordeaux Overnacht A26 A 26  
Di. 05-07 Vr 08-07 Cahors          Overnacht A27 A 27  
Di. 19-07 Vr. 23-07 Tarbes             Overnacht A29 A 29  
Di. 27-07 Vr. 30-07 Bergerac Overnacht A30 A 30  
   
   
   
   
   
l    
   
Vr 07-09 Za. 08-09 Peronne Navlucht N36 T 14  
   
   
   
                                      

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

Activiteiten

 

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentec bv.nl

Meldlijst

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

kampioenenboek 2011 

kampioenenboek 2012

kampioenenboek 2013

Kampioenenboek 2014 

kampioenenboek 2015

Kampioenenboek 2016 

Kampioenenboek 2017.

Kampioenenboek 2018.

Kampioenenboek 2019.

Kampioenen boek 2020.

Kampioenen boek 2021