P.V de Zwaluw  

Oudewater

                                                                              

Start

Vluchten Uitslagen 2024

Vlieg Programma 2024.pdf

Vliegprogramma afd 5 .pdf

Ringenseries 2024  PV de Zwaluw

Leden

Contactadres

De Postduiven vereniging                           

Vluchtbegeleidingduiven.nl

PV. De zwaluw 100 jaar.boekje

INFO BOEK 2024 ZHO versie 1.1 (1).pdf

Kampioenschappen ZHO 2024.pdf

Infoboek Afdeling 5 2024.pdf

Notulen ALV van 7 Maart 2024 Afdeling 5 20-3-2024.pdf

Commissies 2024.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

J 33Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

       
Vr. 29-03 Za. 30-03 Roosendaal/Duffel Africhting T13    
Vr. 05-04 Za. 06-04 Roosendaal/Duffel Africhting T14 T14.pdf  
Vr. 12-04 Za. 13-04 Lennik/Biergies Vitesse  V15 V15.txt  
Vr. 19-04 Za. 20-04 Quievrain Vitesse  V16    
Vr 26-04 Za. 27-04 Niergnies Vitesse V17    
Vr 03-05 Za. 04-05 Niergies Vitesse V18    
Do 09-05 Za 01-05 Pt St Maxcence Midfond M19    
Do 16-05 Za. 18-05 Pontoise Midfond M20    
Do 23-05 Za. 25-05 Melun Midfond M21    
Do 30-05 Za. 01-06 Vierzon Dagfond E22    
Vr 31-05 Za. 01-06 Niergies Vitesse V22    
Vr 09-06 Za. 10-06 Niergnies Vitesse V23    
Do 13-06 Za. 15-06 Issoudun Dagfond E24    
Vr 14-06 Za. 15-06 Niergies Vitesse V24    
Do 20-06 Za. 22-06 Melun Midfond M25    
Vr 21-06 Za. 22-06 Roosendaal Africhting T25    
Do 27-06 Za. 29-06 Nevers Dagfond E26    
Vr 28-06 Za. 29-06 Niergies Vitesse V26    
Vr 07-07 Za. 08-07 Lennik Jongen J27    
Do 04-07 Za. 06-07 Pontoise Midfond M27    
Vr 05-07 Za. 06-07 Duffel/Lennik?? Jong/oud V2 J27    
Do 11-07 Za. 13-07 Chateauroux Dagfond E28    
Vr 12-07 Za 13-07 Lennk/Biergies Jong/oud V2 J28    
Do 18-07 Za 20-07 Melun Midfond M29    
Vr 19-07 Za 20-07 Quievrain Jong/oud V2 M29    
Do 25-07 Za 27-07 Argenton Dagfond E30    
Vr 26-07 Za. 27-07 Niergies Jong/oud V2 J30    
Do 01-08 Za. 03-08 Morlincourt Jong F31    
Wo 07-08 Za. 10-08 Chateauroux Dagfond E31    
Do 08-08 Za 10-08 Pt Maxcence Jong F32    
Vr 09-08 Za 10-08 Lennik/Biergies Navlucht N32    
Do 15-08 Za 17-08 Pontpoise Jong F33    
Vr 16-08 Za 17-08 Quievrain Navlucht N33    
Do 22-08 Za 24-08 Melun Jong F34    
Vr 23-08 Za 24-08 Quievrain Navlucht N34    
Do 29-08 Za 31-09 Pt Maxcence Jong F35    
Vr 30-08 Za 31-08 Niergnies Navlucht N35    
Do 05-09 Za 07-09 Fontenay sur Eure Jongen F36    
Vr 06-09 Za 07-09 Niergnies Navlucht N36    
       
   
   
   
   
Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code    
Di 04-06 Vr 07-06 Bordeaux Overnacht A23    
Di. 11-06 Vr. 14-06

St Vincent

Overnacht A24    
Di. 25-06 Vr. 28-06 Bordeaux O Overnacht  A26    
Di. 02-07 Vr 05-07 Cahors Overnacht A27    
Di. 16-07 Vr. 19-07 Tarbes Overnacht A29    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac Overnacht A30    
   
   
Di 04-06 Vr 07-06 Bordeaux Overnacht A23    
Di. 11-06 Vr. 14-06 St Vincent        Overnacht A24    
Di. 25-06 Vr. 28-06 Bordeaux Overnacht A26    
Di. 02-07 Vr 05-07 Cahors          Overnacht A27    
Di. 16-07 Vr. 19-07 Tarbes             Overnacht A29    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac Overnacht A30 A 30  
   
   
   
   
   
l    
   
       
   
   
   
                                      

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

Activiteiten

 

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentec bv.nl

Meldlijst

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

 

Kampioenen boek 2022

Kampioenen boek 2023