P.V.de.Zwaluw

Oudewater

 

                                                                  

Start

Vluchten 2020

Vluchten 2019

Vlieg Programma 2020.

Programma nationaal 2019.

Ringenlijst 2019 P.V.de.Zwaluw 13-3.+ Belgen

Ringenlijst 2020 

Ringen ladies league 2020.

Hoklijst leeg.pdf

Activiteiten

Bingo a 2019-2020 

Leden

Weerpagina

Contactadres

De Postduiven vereniging

f

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

Uitslag        

30 telling

Vr. 27-03 Za. 28-03 Meer Geen T13    
Vr. 03-04 Za. 04-04 Duffel Vitesse  V14    
Vr. 10-04 Za. 11-04 Lennik Vitesse  V15    
Vr. 17-04 Za. 18-04 Quievrain Vitesse  V16    
Vr. 24-04 Za. 25-04 Peronne Vitesse  V17    
Vr. 01-05 Za. 02-05 Peronne Vitesse V18    
Do. 07-05 Za 09-05 Pt Maxcence Midfond M19    
Do. 14-05 Za. 16-05 Pontoise Midfond M20    
Do 21-05 Za. 23-05 Blois Dagfond E21    
Vr. 22-05 Za. 23-05 Peronne Vitesse  V21    
Do. 28-05 Za. 30-05 Pontoise Midfond M22    
Do. 06-06 Za. 08-06 Issoudun Dagfond E23    
Vr. 07-06 Za. 08-06 Peronne Vitesse  V23    
Do. 11-06 Za. 13-06 Pontoise Midfond M24    
Do. 18-06 Za. 20-06 Chateauroux  Dagfond E25    
Vr 19-06 Za. 20-06 Peronne Vitesse V25    
Do 25-06 ZA. 27-06 Pt.Maxcence Midfond M26    
Do 02-07 Za. 04-07 Issoudeun Dagfond E27    
Vr 03-07 Za. 04-07 Duffel Joingen J 27    
Do. 09-07 Za. 11-07 Pontoise Midfond M 28    
Vr 10-07 Za. 11-07 Lennik Jongen J 28    
Do. 16-07 Za. 18-07 Argenton Dagfond E 29    
Do 23-07 Za 25-07 Midfond Midfond M 30    
Vr 26-07 Za 25-07 Quievrain Jongen J 30    
Do 30-07 Za 01-08 Blois Dagfond E 31    
Vr 31-07 Za 01-08 Quievrain Jongen J 31    
Vr. 06-08 Za. 08-08 Peronne Jong  J 33    
VDo. 13-08 Za. 15-08 Pt.Maxcence Jong J 34    
Vr. 14-08 Za. 15-08 Duffel Navlucht N 33    
Do 20-08 Za. 22-08 Pt.Mxcence Jong  J 34    
Vr. 21-08 Za. 22-08 Lennik Navlucht N 34    
Do. 27-08 Za. 29-08 Fontenay  Jong J 35    
Vr 28-08 Za. 29-08 Quievrain Navlucht N 35    
Do 03-09 Za. 05-09 Pt.Maxcence Jong J36    
Vr 04-09 Za 05-09 Peronne Navlucht N 36    
Do 10-09 Za 12-09 Pt.Maxcence jong J 37    
Do 11-09 Za 12-09 Peronne Navlucht N 37    
   
Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Prijs Prijs
Di. 09-06 Vr. 12-06 St.Vincent Overnacht A24    
Di. 16-06 Vr. 19-06 Bordeaux Overnacht  A25    
Di. 30-06 Vr 03-07 Agen Overnacht A27    
Di. 07-07 Vr. 10-07 Dax Overnacht A28    
Di. 28-07 Vr. 31-07 Bergerac Overnacht A31    
.    
.    
   
Di. 09-06 Vr. 12-06 St.Vincent         Overnacht A24    
Di. 16-06 Vr. 19-06 Bordeaux Overnacht A25    
Di. 30-07 Vr 03-07 Agen             Overnacht A27    
Di. 07-07 Vr. 10-07 Dax              Overnacht A28    
Di. 28-07 Vr. 31-07 Bergerac           Overnacht A30    
Di. 31-07 Vr. 03-08 Cahors Overnacht A31 A 31  
Vr 07-09 Za. 08-09 Peronne Navlucht N36 N 37 N 37
   
   
   
l    
   
   
   
   
                                      

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

                                                    


Activiteiten

 

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentecbv.nl

www.brandenburgvlees.nl

 

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

kampioenenboek 2011 

kampioenenboek 2012

kampioenenboek 2013

Kampioenenboek 2014 

kampioenenboek 2015

Kampioenenboek 2016 

Kampioenenboek 2017.

Kampioenenboek 2018.

Kampioenenboek 2019.