P.V.de.Zwaluw

Oudewater

 

                                                                  

Start

Vluchten 2018

Vluchten 2019

Vlieg Programma 2019 

Programma nationaal 2018.

Ringenlijst 2019 P.V.de.Zwaluw 13-3.+ Belgen

Ladies League 2019.

Africhten door de weeks 2019.

Activiteiten

Leden

Weerpagina

Contactadres

Bardienst 2019 a.pdf

 

f

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

Uitslag        

30 telling

Vr. 29-03 Za. 30-03 Meer Geen T13 T 13   
Vr. 05-04 Za. 06-04 Duffel Vitesse 1 V14 V 14  
Vr. 12-04 Za. 13-04 Asse Zellik Vitesse 1 V15 V 15  
Vr. 19-04 Za. 20-04 Quievrain Vitesse 1 V16 V 16  
Vr. 26-04 Za. 27-04 Peronne Vitesse 1 V17 V 17  
Vr. 03-05 Za. 04-05 Peronne Vitssse 1 M18 V 18  
Do. 09-05 Za 11-05 Nanteuil Midfond M19 M 19  
Do. 16-05 Za. 18-05 Melun Midfond M20 M 20  
Do 24-05 Za. 26-05 Blois Dagfond E21    
Vr. 24-05 Za. 25-05 Peronne Vitesse 1 V21    
Do. 30-05 Za. 01-06 Melun Midfond M22    
Do. 06-06 Za. 08-06 Issodun Dagfond E23    
Vr. 07-06 Za. 08-06 Peronne Vitesse 1 V23    
Do. 13-06 Za. 15-06 Pontoise Midfond M24    
Do. 20-06 Za. 22-06 Chateauroux  Dagfond E25    
Vr 21-06 Za. 22-06 Duffel Vit 2 V25    
Do 27-06 ZA. 29-06 Melun Midfond M26    
Vr. 28-09 Za. 29-06 Asse Zellik Vit 2 E27    
Do. 04-07 Za. 06-07 Argenton Dagfond E27    
Vr. 05-07 Za. 06-07 Quievrain Vit 2 V 27    
Do 11-07 Za. 13-07 Melun Midfond V 28    
Do. 17-07 Za. 19-07 Argenton Dagfond E 29    
Vr 19-07 Za 20-07 Peronne Vit 2 V 29    
Do. 25-07 Za 27-07 Bruyeres-sur-Oise Midfond M 30    
Do 01-08 Za 03-08 Bourges Dagfond E 31 E 31 E 31
Vr 02-08 Za 03-08 Peronne Vitesse 2 V31    
Vr. 21-06 Za. 22-06 Duffel Jong  J25    
Vr. 28-06 Za. 29-06 Asse Zellik Jong J26    
Vr. 05-07 Za. 06-07 Quievrain Jong  J27    
Vr 12-07 Za. 13-07 Peronne Jong  J28    
Vr. 19-07 Za. 20-07 Peronne Jong J29    
Vr. 25-07 Za. 27-07 Bruyeres-dur-Oise Jong J30    
Vr 02-08 Za. 03-08 Peronne Jong J31    
Do 08-08 Za. 10-08 Pontoise Jong J32    
Do 15-08 Za 17-08 Fontenay Sur Eure Jong J33    
Do 22-08 Za 24-08 Pont st Maxcence jong J34    
Do 29-08 Za 31-08 Fontenay Sur Eure Jong J35    
Do. 05-09 Za. 07-09 Pont st Maxence Jong J36    
Do. 12-08 Za. 14-09 Melun Jong J37 J 37 J 37
   
Vr 09-08 Za 10-08 Duffel Navlucht N33    
Vr. 16-08 Za. 17-08 Asse-Zellik Navlucht N33    
Vr. 23-08 Za. 24-08 Quievrain Navlucht N34    
Vr. 30-08 Za. 31-08 Peronne Navlucht N35    
Vr 06-09 Za. 07-09 Peronne Navlucht N36    
Vr 13-09 Za 14-09 Peronne Navlucht N37 N 37 N 37
                                      

 

 

 

Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Prijs Prijs
Di. 11-06 Vr. 14-06 St.Vincent Overnacht A24    
Di. 18-06 Vr. 21-06 Bordeaux Overnacht  A25    
Di. 02-07 Vr 05-07 Agen Overnacht A27    
Di. 09-07 Vr. 12-07 Dax Overnacht A28    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Cahors Overnacht A30    
Di. 30-07 Vr. 03-02 Bergerac Overnacht A31    
.    
   
Di. 11-06 Vr. 14-06 St.Vincent        nat Overnacht A24    
Di. 18-06 Vr. 21-06 Bordeaux Overnacht A25    
Di. 02-07 Vr 06507 Dax                 nat Overnacht A27    
Di. 09-07 Vr. 12-07 Agen               ocht Overnacht A28    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac          nat Overnacht A30    
Di. 30-07 Vr. 03-08 Cahors Overnacht A31    
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

                                                      


Activiteiten

 Meldlijst          

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentecbv.nl

www.brandenburgvlees.nl

 

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

kampioenenboek 2011 

kampioenenboek 2012

kampioenenboek 2013

Kampioenenboek 2014 

kampioenenboek 2015

Kampioenenboek 2016 

Kampioenenboek 2017.

Kampioenenboek 2018.pdf