P.V.de.Zwaluw

Oudewater

 

                                                                  

Start

Vluchten 2018

Vluchten 2019

Vlieg Programma 2019 

Programma nationaal 2019.

Ringenlijst 2019 P.V.de.Zwaluw 13-3.+ Belgen

Africhten 2019..na de vluchten

Africhten door de weeks 2019.

Activiteiten

Bingo a 2019-2020 

Leden

Weerpagina

Contactadres

De Postduiven vereniging

 

f

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

Uitslag        

30 telling

Vr. 29-03 Za. 30-03 Meer Geen T13 T 13   
Vr. 05-04 Za. 06-04 Duffel Vitesse 1 V14 V 14  
Vr. 12-04 Za. 13-04 Asse Zellik Vitesse 1 V15 V 15  
Vr. 19-04 Za. 20-04 Quievrain Vitesse 1 V16 V 16  
Vr. 26-04 Za. 27-04 Peronne Vitesse 1 V17 V 17  
Vr. 03-05 Za. 04-05 Peronne Vitssse 1 M18 V 18  
Do. 09-05 Za 11-05 Nanteuil Midfond M19 M 19  
Do. 16-05 Za. 18-05 Melun Midfond M20 M 20  
Do 24-05 Za. 26-05 Blois Dagfond E21 E 21  
Vr. 24-05 Za. 25-05 Peronne Vitesse 1 V21 V 21  
Do. 30-05 Za. 01-06 Melun Midfond M22 M 22  
Do. 06-06 Za. 08-06 Vierzon Dagfond E23 E 23  
Vr. 07-06 Za. 08-06 Peronne Vitesse 1 V23 V 23  
Do. 13-06 Za. 15-06 Pontoise Midfond M24 M 24  
Do. 20-06 Za. 22-06 Chateauroux  Dagfond E25 E 25  
Vr 21-06 Za. 22-06 Duffel Vit 2 V25 V 25  
Do 27-06 ZA. 29-06 Peronne Generaal M26 M 26  
Vr. 28-09 Za. 29-06 Asse Zellik Vit 2 E27 xxx  
Do. 04-07 Za. 06-07 Argenton Dagfond E27 E 27  
Vr. 05-07 Za. 06-07 Lenik Vit 2 V 27 V 27  
Do 11-07 Za. 13-07 Nanteuil Midfond M 28 M 28  
Do. 17-07 Za. 19-07 Blois Dagfond E 29 E 29  
Vr 19-07 Za 20-07 Peronne Vit 2 V 29 V 29  
Do. 25-07 Za 27-07 Bruyeres-sur-Oise Midfond M 30 xxx  
Do 01-08 Za 03-08 Vierzon Dagfond E 31 E 31  
Vr 02-08 Za 03-08 Peronne Navlucht V31 N 31  
Vr. 21-06 Za. 22-06 Duffel Jong  J25 J 25  
Vr. 28-06 Za. 29-06 Asse Zellik Jong J26 xxx  
Vr. 05-07 Za. 06-07 Lenik Jong  J27 J 27  
Vr 12-07 Za. 13-07 Quievrain Jong  J28 J 28  
Vr. 19-07 Za. 20-07 Peronne Jong J29 J 29  
Vr. 25-07 Za. 27-07 Bruyeres-dur-Oise Jong J30 xxx  
Vr 02-08 Za. 03-08 Peronne Jong J31 J 31  
Do 08-08 Za. 10-08 Pontoise Jong J32 J 32  
Do 15-08 Vr 16-08 Pont st Maxcence Jong J33 J 33  
Do 22-08 Za 24-08 Pont st Maxcence jong J34 J 34  
Do 29-08 Za 31-08 Fontenay Sur Eure Jong J35 J 35  
Do. 05-09 Za. 07-09 Pont st Maxence Jong J36 J 36  
Do. 12-08 Za. 14-09 Pontoise Jong J37 J 37  
   
Vr 09-08 Za 10-08 Duffel Navlucht N33 xxx  
Vr. 16-08 Za. 17-08 Asse-Zellik Navlucht N33 xxx  
Vr. 23-08 Za. 24-08 Lennik Navlucht N34 N 34  
Vr. 30-08 Za. 31-08 Lennik Navlucht N35 N 35  
Vr 06-09 Za. 07-09 Quievrain Navlucht N36 N 36  
Vr 13-09 Za 14-09 Peronne Navlucht N37 N 37  
                                    5

 

 

 

Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Prijs Prijs
Di. 11-06 Vr. 14-06 St.Vincent Overnacht A24 A 24  
Di. 18-06 Vr. 21-06 Bordeaux Overnacht  A25 A 25  
Di. 02-07 Vr 05-07 Agen Overnacht A27 A 27  
Di. 09-07 Vr. 12-07 Dax Overnacht A28 A 28  
Di. 23-07 Vr. 26-07 Cahors Overnacht A30 A 30  
Di. 30-07 Vr. 03-02 Bergerac Overnacht A31 A 31  
.    
   
Di. 11-06 Vr. 14-06 St.Vincent        nat Overnacht A24 A 24  
Di. 18-06 Vr. 21-06 Bordeaux         nat Overnacht A25 A 25  
Di. 02-07 Vr 06507 Agen               nat Overnacht A27 A 27  
Di. 09-07 Vr. 12-07 Dax                 nat Overnacht A28 A 28  
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac          nat Overnacht A30 A 30  
Di. 30-07 Vr. 03-08 Cahors Overnacht A31 A 31  
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

                                                      


Activiteiten

 

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentecbv.nl

www.brandenburgvlees.nl

 

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

kampioenenboek 2011 

kampioenenboek 2012

kampioenenboek 2013

Kampioenenboek 2014 

kampioenenboek 2015

Kampioenenboek 2016 

Kampioenenboek 2017.

Kampioenenboek 2018.pdf